baskirr
baskirr

Yazar

Ben Alican Başkırkan. 21 yaşındayım.Medipol Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 4. sınıf öğrencisiyim. Mezun olduğumda eğitimini almış olduğum sektör haricinde sosyal medya, pazarlama gibi farklı sektörlerde yer aldım. Aktif yazarlık yapıyorum.

Ben sizin için istediğiniz konuda özgün içerik yaratabilirim!

Ben sizin için istediğiniz konuda özgün içerik yaratabilirim!

Selam, ben Alican. 

Özgün, SEO uyumlu, gayet akıcı, anahtar kelimelere önem verilmiş makaleler yazabilirim. Aynı zamanda defterinizde yer alın metinleri word formatında hazırlayıp istediğiniz biçimlendirmeleri yaparak size teslim edebilirim. Aklınızda bir konu başlığı veya bir fikir yok mu? Size konu ve fikir önerileriyle gelebilirim. Aklınıza yatan önerileri beraber inşaa eder, sizin kazancınıza destek vermiş olurum.

Yıllardır kendime has yazı stilim ile birçok platforma ücretli, ücretsiz yazılar verdim. Aynı zamanda sadece boş vakitlerimi metin yazarlığı yaparak değil, zamanlarımın büyük bir çoğunluğunu yazarak geçiriyorum. Sizlerle de çalışma fırsatı yakalamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Eklemek gerekirse, benim yaptığım işten memnun kalıcağınızı ve devamlı çalışma arkadaşı olarak beni yanınızda isteyeceğinizi umuyorum. 

İlan no
741
Kategori
Blog Yazısı
Kelime Fiyatı
1.75 TL

Hızlı başlayın

İster alıcı olun, ister satıcı güvenli alışverişin keyfini çıkartın.

Üyelik Oluştur