Hakkımızda

Biz kimiz?

Uzun yıllarını internetin farklı alanlarını araştırıp bu alanlarda yılmadan, usanmadan önemli çalışmalar yapmış ve en nihayetinde yazdir.com’u yayın hayatına geçirmiş, yetenekli ve hayallerinin peşinden koşan genç beyinleriz. Dinamik, bağlı bulunduğu sektörde zirveyi hedefleyen ve stratejik düşünebilme kabiliyetine sahip iş adamlarıyız.

Yazdir.com'un kuruluş amacı

En büyük amacımız üretkenliği sağlamak! Üreten insanın her daim yanında olmayı ve onlara bazı imkânlar sağlamayı amaçlıyoruz ve yetenekli bağımsız yazarları tek bir çatı altında topluyoruz. Geleceğin iş modeli olarak tanımlanan freelancer modeli sayesinde insanlar evlerinde, iş yerlerinde, tatilde ve sayamayacağımız bir çok yerde bu yeni iş modeli sayesinde kazanç elde etme imkanına sahip olacaklar.

Yeteneğini paraya dönüştür

Spesifik düşünme yeteneğine sahip özel bir yetenek olduğunun farkındayız. Neden bu özelliğinizi aracılığımız ile buluşacağınız müşterilerinize pazarlamıyorsunuz? Yazdir.com size ihtiyacınız olan tüm alt yapıyı sunuyor. Özel olarak geliştirdiğimiz ve defalarca çeşitli testlerden geçirdiğimiz sipariş verme ve alma aksiyonu sırasındaki tüm olasılıkları hesapladık. Sizlere maksimum güvenli ve işlevsel, bizce kusursuz bir platform hazırladık!

Biz sizinleyiz

Hayatın acımasız şartları karşısında neler düşündüğünüzü ve bu şartlarla mücadele edebilmek için bir çözüm yolu aradığınızın farkındayız. Kim güzel bir araba, ev, iş, kısacası hayat hayat sahibi olmak istemez ki! Yazdir.com olarak hayallerinize uzanan yolda yanınızda olmayı ve aşmanız gereken engelleri birlikte aşmayı teklif ediyoruz.

Tarafsızız

Her zaman alıcının ve satıcının arasında tarafsızlık ilkesiyle yola çıktık ve yazdir.com içerisinde bazı çalışma mekanizmaları geliştirdik. Yazdir.com’un çalışma prensibine göre hem alıcı hem de satıcı tarafsızlık ilkesi kapsamında ticaretlerini güvenli bir ortamda yapabilecekler.

Bize katıl

İster satıcı ister alıcı olun, ticaretinizi sizin için özel olarak geliştirdiğimiz yazdir.com çatısı altında güvenle yapın! Başkalarının uçurtmalarını seyretmekten bıkmadınız mı? Neden kendinize bir tane yapmıyorsunuz?

Hızlı başlayın

İster alıcı olun, ister satıcı güvenli alışverişin keyfini çıkartın.

Üyelik Oluştur